بازار زنبورعسل
خانه / داروی زنبور عسل / قیمت فروش داروهای زنبورعسل

قیمت فروش داروهای زنبورعسل

داروهای زنبورعسل همچون آری پلیویت، تی ان تی، وانگاس، آپیستان، فوماژلین، فابکوزین، کومافوز، گلدن مایت کیلر، چک مایت و … با قیمت ارزان تر از همه جا در این سایت به فروش می رسد.
صنعت زنبورداری به سبب نقش مهمی که در حفظ سلامت انسان ها با تولید فرآورده هایی چون، عسل طبیعی، گرده گل و یا ژل رویال داشته، نیازمند آگاهی های زیادی توسط زنبورداران بوده و آنها بایستی در بهترین و به موقع ترین زمان ممکن، اقدامات لازم را جهت حفظ سلامت فرآورده های زنبورعسل صورت دهند.
خب قطعا می دانید که یک کلنی زنبورعسل به سبب رفت و آمدی که زنبورهای کارگر داشته اند، در معرض شیوع انواع آفت ها و بیماری ها قرار گرفته و اگر به موقع از میان نرفته و درمان نگردند، خب ممکن است سبب تلفات بسیار زیاد در کندو عسل و از میان رفتن سلامت فرآورده ای چون عسل طبیعی گردند.
گفتنی است که امروزه از انواع داروهای تقویتی و داروهایی ضدکنه و آلودگی، توسط زنبورداران بهره برداری صورت گرفته است که خب خرید این داروها از مراکز فروش معتبر، از جمله دغدغه های اصلی زنبورداران نیز بوده و همواره باید دقت کافی در خرید این داروها صورت بگیرد.

قیمت داروهای زنبورعسل

داروهای تقویتی زنبورعسل

انواع داروهای تقویتی زنبورعسل چون آری پلیویت و تی ان تی که هر کدام از آن ها اصل بوده و پس از بررسی و آزمایش و گرفتن نتیجه در زنبورداری های معتبر، آماده عرضه و فروش با قیمت های قابل مقایسه می باشند.
گفتنی است که استفاده از داروهای تقویتی یا همان مولتی ویتامین در کندو عسل، می تواند جهت افزایش جمعیت کلنی های موجود، مورد استفاده قرار گیرد که خب هدف بسیاری از زنبورداران بوده و در میزان تولیدات هر چه بهتر و بیشتر فرآورده های زنبورعسل، از نقش مهمی برخوردار می باشد.
اما زنبورداران هنگام خرید انواع داروهای تقویتی و مولتی ویتامین، باید به نکاتی توجه داشته باشند:

  1. کاملا استاندارد بوده و از مراکز فروش معتبر تهیه گردیده باشد تا تاریخ انقضای گذشته نداشته باشد.
  2. دارای انواع ویتامین های B و E بوده و از آنها مهم تر، دارای اسیدهای آمینه ضروری زنبورعسل نیز باشد.
  3. دقت داشته باشد که مولتی ویتامین حتما مخصوص زنبورعسل باشد و از خرید دیگر مولتی ویتامین های برای حشرات دیگر، خودداری کنید.

با توجه به آنکه زمان استفاده از داروهای تقویتی زمانی بوده که یک کندو عسل از تمامی آفت ها و کنه های موجود، پاک باشد، پس بایستی زنبورداران با انواع داروهای ضدکنه هم آشنا باشند.

قیمت داروهای زنبورعسل

داروهای درمان کنه زنبورعسل

همانطور که متوجه شدید، شیوع انواع بیماری ها و کنه ها در کلنی زنبورعسل، به سبب رفت آمدی که بیش از ۵۰ تا ۶۰ هزار زنبور کارگر موجود داشته اند، می تواند منجر به تلفات بسیار زیاد در کندو گردد که خب با کاهش جمعیت کلنی، نمی توان انتظار تولید فرآورده های مرغوب از زنبورعسل داشت.
پس زنبورداران بایستی با انواع دروهای ضدکنه و درمان بیماری های موجود در کندو نیز، آشنایی داشته و به موقع از آنها استفاده کنند.
در حال حاضر توسط مراکز فروش معتبر انواع داروهای زنبورعسل، داروهای کنه و نوزما همچون آپیستان، فوماژلین، فابکوزین، چک مایت و انواع وانگاس های آبی و سفید روغنی اصل با داشتن تاریخ های تولید و انقضا و درج کشور تولید کننده و تضمین پس گرفتن جنس در صورت عدم پسند مشتری، توزیع می گردند.
برای کسب اطلاع بیشتر پیرامون چگونگی خرید انواع داروهای اصل تقویتی و ضدکنه زنبورعسل، می توانید با مشاورین و کارشناسان در این حوزه، ارتباط مستقیم تلفنی و یا به صورت ایمیل داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

زنبورعسل

بازار خرید داروهای زنبورعسل

آیا می دانید که زنبورداران می توانند انواع داروهای مخصوص بیماری ها و کنه های …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام