بازار زنبورعسل
خانه / داروی زنبور عسل / قیمت داروهای زنبورعسل در ایران

قیمت داروهای زنبورعسل در ایران

در ایران قیمت داروهای زنبورعسل به دلیل وابستگی به ارز، دارای نوسان می باشد، که علاوه بر این نوسان مشکل فروش داروهای تقلبی را هم باید در نظر بگیرید. اما ما در فروشگاه زنبورداری شرکت رودین سعی بر این کرده ایم که داروهای اصل و با تاییدیه دامپزشکی کشور را که از مبادی قانونی وارد ایران شده اند، با افتخار به همکاران عزیز معرفی نماییم.

داروی زنبورداری و قیمت آن

اگر لیستی از دارو های مورد نیاز برای زنبور عسل را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که این محصولات غالبا تولید کشور های خارجی و معمولا اروپایی هستند.
خب این یعنی دارو های زنبورعسل جزو محصولات وارداتی می باشند و واردات هم یعنی داشتن قیمت متغیر به دلیل نوسانات قیمت ارز.
در حقیقت عدم ثبات قیمت داروهای زنبورعسل ،به دلیل نوسانات قیمت ارز و دلار می باشد. اما آیا با تمامی این تفاسیر، می توان در ایران از خرید دارو های زنبورعسل سود برد و مشکلات این حشره پر سود را بر طرف کرد؟
برای حل این مشکل حتما با همکاران ما در ارتباط باشید.

فیلم آموزش زنبورداری

شما در این فیلم آموزش زنبورداری، نحوه استفاده از داروی آپیگارد در کندوی عسل و همچنین اطلاعات کاملی از این داروی ارگانیک زنبورعسل را  یاد خواهید گرفت؛ با همدیگر به تماشایش بنشینیم.

 

 

داروی ضد کنه آپیگارد

ماده موثره داروی ضد کنه واروا آپیگارد تیمول بوده که به همین دلیل در اتحادیه اروپا آپیگارد بعنوان یک داروی ارگانیک شناخته شده و بفروش می رسد. دو هفته بعد از اولین استفاده بایستی درمان مجدد انجام گیرد و در دمای کمتر از ۱۵ درجه سانتی گراد استفاده از آن منع شده است. در سه مدل به بازار عرضه شده که در ایران فقط نوع ساشه ای یا فشاری آن یافت می شود.

خوشبختانه در صورت خرید دارو های اصل هر چند با قیمت بالا، می توان کلنی را از مرگ کامل نجات داد.
البته در خرید خود باید مواظب دارو های تقلبی موجود در بازار باشید. چون در صورت استفاده از این دارو ها ممکن است هم جان زنبور های عسل را به خظر بیاندازید و هم با خسارت های بسیاری مواجه شوید.

منبع: عسل رودین

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

زنبورعسل

بازار خرید داروهای زنبورعسل

آیا می دانید که زنبورداران می توانند انواع داروهای مخصوص بیماری ها و کنه های …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام