بازار زنبورعسل
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت خرید و فروش زنبورعسل

قیمت خرید و فروش زنبورعسل

با ایجاد شدن امکان خرید و فروش زنبورعسل با قیمت مناسب در سرتاسر کشور، علاقه مندان می توانند به پرورش آن ،در شکل شغل اصلی، شغل دوم و یا حتی در قالب تفریح و حیوان خانگی، بپردازند.
به طور کلی زنبورهای عسل به چهار گروه و هرکدام به چندین نژاد تقسیم می گردند:
۱) زنبور هندی: از زنبور ریز درشت تر و کمی کوچک تر از زنبورعسل معمولی بوده، قد کارگرش ۱۳ میلی متر می باشد. در هندوستان، چین و ژاپن زندگی می کند.
۲) زنبور درشت: بزرگترین نوع زنبورعسلی می باشد که تاکنون شناخته شده و در هندوستان، چین و سیلان زندگی می نماید. قد کارگر هایشان حدود ۱۹ ، ملکه ۲۳ و نر فقط ۱۷ میلی متر است. به حالت وحشی زندگی کرده و فقط یک شان درست می کنند که طول آن ۱۷۰ و عرضش تا ۱۲۰ سانتی متر هم می رسد.
۳) زنبور ریز: تا حدود اهواز و آبادان هم دیده شده اند، از همه زنبورها کوچک تر بوده و قد کارگرهایشان حدود ۸ میلی متر، نر تقریبا ۱۲ و ملکه آن ۱۴ میلی متر است. به صورت وحشی در هندوستان و جنوب ایران (جیرفت) زندگی می کنند.
۴) زنبورعسل معمولی: قد کارگر هایشان حدود ۱۵ و ملکه ۲۰ میلی متر است. زنبورعسل معمولی به نژاد هایی چون کارنیولان، سیاه، ایتالیایی(زرد)، قفقازی و زنبور نژاد ایرانی تقسیم می شود.
که در ایران، نژاد قفقازی از زنبورعسل های معمولی بهترین نتیجه و سازگاری را داشته و زنبورداران نیز از آن ها راضی بوده اند.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی زنبورعسل

فروشگاه اینترنتی زنبورعسل همدان

تمامی افراد در استان همدان می توانند از فروشگاه های معتبر اینترنتی محصولات زنبورعسل در …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام