بازار زنبورعسل
خانه / کلنی زنبور عسل / قیمت خرید مناسب کلنی فعال زنبورعسل

قیمت خرید مناسب کلنی فعال زنبورعسل

مقصود از یک کلنی فعال زنبورعسل چیست و چه معیاری برای خرید آن وجود داشته است؟ آیا از قیمت خرید یک کلنی فعال زنبورعسل، آگاهی داشته اید؟
حتما شنیده اید که امروزه وجود انواع گونه های مختلفی از گیاهان دارویی در مناطق گوناگون سبب گردیده تا زنبورداران کلنی های زنبورعسل خود را جهت تولید انواع گونه هایی از عسل طبیعی به این مناطق در کشور برده اند و توانسته اند در تولید این گونه عسل های مفید دارویی و عرضه آن به بازار، موفق باشند.
پس باید گفت که یک کلنی زنبورعسل، یعنی تعداد بیشماری از انواع زنبورهای کارگر، نر و یک زنبور ملکه که توانسته اند با تقسیم وظایف میان خود، در تولید انواع فرآورده های زنبورعسل، موفق باشند.
گفتنی است که عمدتا در کشور ما، کلنی هایی از نژاد زنبورعسل ایرانی وجود داشته که شامل بیش از ۵۰ هزار زنبور کارگر، نزدیک به ۳ هزار زنبور نر و یک زنبور ملکه بوده که در این میان، نفش زنبورهای کارگر و ملکه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و علی الخصوص وجود یک زنبور ملکه جوان نیز، می تواند در قدرت یک کلنی زنبورعسل، ملاکی ارزشمند باشد.
امروزه زنبورداران همواره به دنبال خرید یک کلنی فعال زنبورعسل بوده اند که از سن ملکه ی خوبی هم برخوردار باشد.

خرید کلنی زنبورعسل

خرید کلنی فعال زنبورعسل

باید گفت که مقصود از یک کلنی فعال زنبورعسل، کلنی ای بوده که دارای زنبور ملکه باشد و حتی گفتنی است که قیمت خرید یک کلنی فعال زنبورعسل را هم، سن زنبور ملکه آن تعیین می کند.
شایان ذکر است که همواره توصیه شده تا بهترین کلنی زنبورعسل را در فصل بهار خریداری کنید، چرا که زنبورها یک زمستان را گذارنده اند و بشدت تشنه ی جمع آوری شهد گل های گیاهان دارویی در مناطق گوناگون می باشند.
برای آنکه بهترین کلنی زنبورعسل را با سن خوب ملکه خریداری کنید، می توانید با کارشناسان و مشاورین فروش در این حوزه، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

کلنی زنبور عسل قوی

سایت عرضه کلنی زنبور عسل قوی

در سایت های اینترنتی عرضه کلنی زنبور عسل قوی انجام می شود. این کار می …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام