بازار زنبورعسل
خانه / محصولات زنبور عسل / فروشگاه معتبر محصولات زنبورعسل

فروشگاه معتبر محصولات زنبورعسل

در حال حاضر فرصت ویژه ای برای خرید انواع فرآورده ها و محصولات طبیعی و ناب زنبورعسل از فروشگاه های معتبر پخش این محصولات، به وجود آمده تا خریدی بدون دغدغه را برای مشتریان به ارمغان آورد.
در دنیای امروزی به طور جد، آمدن تکنولوژی و الکترونیکی شدن جوامع گوناگون، عدم تحرک های کافی، ورود عادت های نامناسب غذایی و انواع داروهای شمیایی، سبب شده تا همواره انسان ها به دنبال منابعی گیاهی برای حفظ سلامت خود باشند.
حال با این وجود، آیا می دانید که امروزه با توجه به اینکه صنعت زنبورداری به واسطه شرایط خوب آب و هوایی از رونق خوبی در کشور ما برخوردار بوده، بهترین راهکار، استفاده از محصولات ناب زنبورعسل بوده است؟ البته به شرط آنکه در شناخت تولیدکنندگان معتبر و مراکز فروش مجوزدار آنها، تلاشی کافی گردد.
بله شما مصرف کنندگان عسل طبیعی باید بدانید که تنها فرآورده ی دارویی و پرخاصیت زنبورعسل، عسل طبیعی نبوده و می توانیم به دیگر فرآورده هایی چون گرده گل و ژل رویال هم اشاره کنیم.
حال آیا می دانید که هر یک از فرآورده های ناب زنبورعسل، چگونه تولید و عرضه شده و مصرف آنها می تواند چه خواصی را برای افراد داشته باشد؟

تولید فرآورده های زنبورعسل

همانطور که متوجه شدید، در صنعت زنبورداری که کشور ما یکی از نام داران این عرصه در دنیا لقب گرفته، نه تنها عسل طبیعی، بلکه دیگر فرآورده های پرخاصیت و دارویی تولید شده که هر یک توانسته اند خواص منحصربفرد درمانی را برای انسان ها دارا باشند.
گرده گل: گرده گل که ماده ای ارزشمند بر روی گل های گیاهان بوده، توسط عمل گرده افشانی زنبورهای کارگر، از روی گل های گیاهان دارویی جمع آوری گردیده و زنبورداران آنها را با نصب تله گرده گیرهایی در کندو، جمع آوری و عرضه نموده اند.

محصولات زنبورعسل

گرده گل که به صورت پودر خالص و یا ترکیبی از عسل طبیعی به بازار عرضه شده، ترکیباتی مملو از مواد معدنی، ویتامین ها، اسیدهای آمینه و پروتئین بوده که مصرف آن می تواند خواص مفید درمانی را دارا باشد.
گفتنی است که گرده گل توانسته به تقویت سیستم ایمنی بدن و درمان سرطان پروستات، کمک شایانی نموده است.
ژل رویال: ژل رویال هم که از منابع اصلی تغذیه ی لاروها و زنبور ملکه در کندو بوده، ماده ای شیری رنگ و تولید شده توسط غدد مغزی زنبورهای کارگر بوده که ترکیباتی سرشار از انواع مواد معدنی و ویتامین ها، کلاژن، استیل کولین و آب بوده و می تواند در درمان نازایی ها و مشکلات پوستی، تأثیرگذار باشد.

محصولات زنبورعسل

امروزه خوشبختانه شما می توانید با ارتباط داشتن با کارشنان فروش، فروشگاه های معتبر پخش انواع محصولات زنبورعسل، این محصولات را با قیمتی استثنایی و باورنکردنی، خریداری کنید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

پرفروش ترین محصولات زنبور عسل

آیا می دانید بیشترین سود حاصل از فروش زنبور عسل مربوط به تولیدات ثانویه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام