بازار زنبورعسل
خانه / محصولات زنبور عسل / سایت محصولات طبیعی زنبورعسل ایرانی

سایت محصولات طبیعی زنبورعسل ایرانی

فرصت ویژه و محدودی برای تمامی مصرف کنندگان محصولات زنبورعسل به خصوص عسل طبیعی به وجود آمده تا از سایت های معتبر اینترنتی، انواع محصولات زنبورعسل ایرانی را با قیمت خوبی خریداری کنند.
انسان ها از زمان های گذشته تا به امروزه، همواره به دنبال تهیه مواد غذایی سالم برای خود بوده تا اینکه سلامت خود را بیمه کرده باشند و این مهم در دنیای امروزی که دنیای مارک ها و برندهاست، بیشتر به چشم خورده و افراد به دنبال بهترین مارک از یک محصول می باشند.
اما علی رغم اینکه مارک های معتبری از انواع محصولات به خصوص فرآورده ای چون عسل طبیعی در کشور وجود داشته، مشکلات اقتصادی فراوانی سبب شده تا افرادی سودجو در این راستا، با ایجاد تقلب هایی در فروش این محصولات، سعی در فروش بیشتر آنها داشته باشند و به هیچ وجه سلامت انسان ها را در نظر نمی گیرند.
پیرامون محصولات و فرآورده های زنبورعسل، این امر بیشتر از دیگر محصولات و مواد غذایی، صدق کرده و اگر این فرآورده ها در بهترین نوع خود تهیه و مصرف شوند؛ علاوه بر خواص تغذیه ای، از خواص منحصربفرد دارویی و درمانی نیز برخوردار بوده اند.
اما آیا می دانید که خوشبختانه در کشور ما، مراکز معتبر فروش انواع محصولات زنبورعسل ایرانی، توانسته اند امکان خرید به شیوه اینترنتی را از سایت های معتبر اینترنتی برای مصرف کنندگان این محصولات برقرار کنند تا این فرآورده ها به آسانی و بدون هیچ دغدغه ای از قیمت و کیفیت، به دست مشتریان برسد؟ آیا می دانید که این فرآورده های کدام اند؟

سایت محصولات زنبورعسل ایرانی

صنعت زنبورداری در کشور ما، از رونق بسیار خوبی برخوردار بوده و امروزه می توان استان هایی چون لرستان، اردبیل، همدان، کردستان و خوزستان را از جمله تولیدکنندگان معتبر انواع فرآورده های زنبورعسل در کشور دانست که نقش مهمی در ارتقای سطح سلامت افراد جامعه ایفا نموده اند.
یکی از مهم ترین فرآورده های زنبورعسل که همواره مصرف روزانه آن مورد توصیه مشاورین تغذیه و گوارش بوده، عسل طبیعی می باشد که ماده ای سرشار از انواع مواد قندی ساده چون گلوکز و فروکتوز، انواع مواد معدنی و ویتامینی و کربوهیدرات ها می باشد که مرغوبترین نوع آن ساکاروز کمتر از ۵ درصد را دارا بوده است.
با توجه به پوشش گیاهی قابل توجه اکثر مناطق کشور، در این سایت های معتبر انواع گونه های عسل دارویی مانند، عسل گون، عسل آویشن، عسل شبدر، عسل زرشک، عسل کنار، عسل مرکبات، عسل شوید، عسل جعفری، عسل ریحان، عسل گشنیز و عسل اسطوخودوس در بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی، به عرضه رسیده اند.

به طور کلی مصرف روزانه یک تا سه قاشق از گونه های مختلف عسل دارویی، می تواند خواصی چون درمان کم خونی، تقویت حافظه و مغز، درمان مشکلات گوارشی، قلبی و کلیوی را دارا باشد.
اما از جمله دیگر فرآورده های زنبورعسل که در این مراکز به فروش رسیده نیز می توان به موارد ذیل به همراه خواص آنها اشاره کرد:
ژل رویال: مصرف پودر ژل رویال همراه با عسل طبیعی، می تواند در درمان مشکلات نازایی و کمبود اسپرم، درمان کم خونی، پیشگیری از آلزایمر، درمان مشکلات عصبی و بهبود سرطان، موثر باشد.
گرده گل: ماده ای حاوی بیش از ۴۰ درصد پروتئین و ترکیباتی چون اسیدهای آمینه و مواد معدنی که مصرف پودر آن همراه با عسل طبیعی، می تواند در درمان مشکلات نازایی، بیماری های مربوط به پروستات و بهبودی دیابت، اثرات مثبتی را دارا باشد.
بره موم: این ماده دارای خواص آنتی اکسیدانی بوده و به عنوان یکی از مواد ارزشمند ضدسرطانی شناخته شده می باشد که به صورت پودر و یا قرص، می تواند مورد مصرف قرار بگیرد.
در پایان ذکر این نکته ضروری است که تمامی خواص این محصولات طبیعی زنبورعسل، تنها در صورتی آشکار می گردد که کاملا خالص و اصل باشند که خب تنها راهکار امن خرید خالص ترین نوع آنها، شناخت سایت های معتبر اینچنینی در کشور می باشد.
هم اکنون شما می توانید جهت کسب اطلاع از قیمت و چگونگی خرید انواع محصولات زنبورعسل ایرانی، با کارشناسان در این زمینه، ارتباط مستقیم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

پرفروش ترین محصولات زنبور عسل

آیا می دانید بیشترین سود حاصل از فروش زنبور عسل مربوط به تولیدات ثانویه ی …

پاسخی بگذارید

اینستاگرام تلگرام