بازار زنبورعسل
خانه / فرآورده های زنبور عسل / خرید بهترین فرآورده های زنبورعسل

خرید بهترین فرآورده های زنبورعسل

بهترین فرآورده های زنبورعسل کدام اند؟ آیا می دانید که امروزه چگونه می توان انواع فرآورده ها و محصولات زنبورعسل را از طریق سایت های معتبر اینترنتی، خریداری کرد؟
زنبورعسل موجودی ارزشمند بوده که انسان ها از زمان های گذشته تا به امروزه، از خواص فرآورده های آن به خصوص عسل طبیعی و زهر زنبورعسل، مدت هاست که بهره برداری های مفیدی را صورت داده اند.
عسل که در زمان گذشته با نام انگبین شهرت داشته و به سبب خواص ضدآلودگی و ضدباکتریایی خود، در درمان زخم ها و پانسمان نمودن آنها مورد استفاده قرار می گرفت. زهر زنبورعسل هم در آن زمان ها جهت درمان بسیاری از مشکلات مانند دردهای مفصلی و عضلانی، آرتروز و رماتیسم مورد استفاده بود.
اما آیا می دانید که امروزه از دیگر فرآورده های زنبورعسل، خواص و ترکیباتی بدست آمده که توانسته مصرف آنها را به عنوان یک داروی گیاهی، از خواص مفید دارویی و درمانی برای انسان ها بهره مند سازد؟
اگر تابحال به فروشگاه های عسل طبیعی رفته باشید، بدون شک نام محصولاتی چون، گرده گل، بره موم و ژل رویال را هم شنیده اید و شاید اطلاعات چندانی را پیرامون خواص آنها نداشته باشید. اما آیا می دانید که این فرآورده ها، علاوه بر کندو عسل، خواص درمانی بی نظیری را برای انسان ها داشته و همواره تلاش شده تا خالص ترین نوع آنها تهیه گردد؟

بهترین فرآورده های زنبورعسل

همانطور که متوجه شدید، امروزه علاوه بر عسل طبیعی، فرآورده های دیگری از زنبورعسل در بازارهای فروش عسل نیز به عرضه رسیده اند که خب با توجه به ترکیبات منحصربفردشان، اگر در خالص ترین نوع خود تهیه و مصرف شوند، می توانند خواص مفیدی را برای انسان ها داشته باشند.
انواع بهترین فرآورده های زنبورعسل، دارای خواص ذیل بوده اند:
گرده گل: گرده گل ماده ای حاوی انواع ترکیباتی چون، مواد معدنی به خصوص روی، انواع مواد ویتامینی؛ اسیدهای آمینه و پروتئین بوده که به عنوان یک تغذیه مفید برای نوزادان زنبورعسل در کندو شناخته شده و مصرف پودر خاص آن همراه با عسل طبیعی، می تواند خواص ذیل را دارا باشد:

  • کنترل و بهبود علائم دیابت.
  • درمان بیماری ها و سرطان مربوط به پروستات.
  • درمان کم خونی.
  • مفید در درمان مشکلات نازایی و ناباروری.
  • یک مکمل غذایی مفید برای ورزشکاران و تقویت ذهن کودکان.
خرید زنبورعسل

ژل رویال: ماده ای سفید و ژلاتینی به عنوان غذای اصلی زنبور ملکه در کندو عسل بوده که با توجه به ترکیباتی چون، مواد معدنی، ویتامین های گروه B، اسیدهای آمینه، استیل کولین و HAD10، می تواند با مصرف همراه عسل طبیعی و به صورت زیر زبانی، خواص ذیل را دارا باشد:

  • درمان مشکلات نازایی و ناباروری بر اثر کاهش اسپرم یا تخمک گذاری.
  • درمان بیماری های عصبی و پیشگیری از آلزایمر.
  • خاصیت ضدسرطانی بالا.
  • درمان بیماری ها و مشکلات قلبی.
خرید زنبورعسل

بره موم: ماده ای با خواص ضدباکتریایی و آنتی اکسیدانی که مصرف آن مانع از تشکیل رادیکال های آزاد و تومورهای سرطانی می گردد. مصرف پودر و عصاره بره موم، خواص دیگری چون، کاهش کلسترول خون و درمان مشکلات دهان و دندان را داشته است.
پس شما مصرف کننده عسل طبیعی، باید بدانید که امروزه در بازارهای فروش محصولات زنبورعسل، انواع دیگر فرآورده های آن نیز به فروش رسیده که خب مصرف اصل ترین نوع آنها، خواص مفید دارویی و درمانی را برای انسان ها داشته است.
خوشبختانه امروزه شما می توانید با ارتباط داشتن با مراکز فروش معتبر انواع فرآورده های زنبورعسل ایرانی، از طریق سایت های معتبر اینترنتی، خریدی آسان و بدون اتلاف وقت و هزینه را این محصولات، صورت دهید و مشتری با ایمان این مراکز باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

گرده زنبور عسل طبیعی

قیمت فرآورده های زنبور عسل در بازار ایران

در راستای استعلام قیمت فرآورده های زنبور عسل در بازار ایران کمک گرفتن از شرکت …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام