بازار زنبورعسل
خانه / محصولات زنبور عسل / اعلام قیمت محصولات زنبورعسل در سال ۹۶

اعلام قیمت محصولات زنبورعسل در سال ۹۶

آیا می دانید که امروزه در سایت های معتبر اینترنتی، لیست قیمت انواع محصولات و فرآورده های طبیعی زنبورعسل در سال ۹۶، توسط مراکز فروش معتبر، اعلام گردیده است؟
اگر شما هم از جمله افرادی بوده اید که درصدی نگران سلامتی خود بوده باشید، حتما پیرامون محصولات کاملا طبیعی زنبورعسل در سایت های گوناگون، اطلاعاتی را بدست آورده اید و باید بدانید که با توجه به وجود انواع عادت های ناپسند غذایی، وجود این محصولات طبیعی و گیاهی، چقدر توانسته نقش مفید دارویی و درمانی را برای انسان ها، داشته باشند.
شاید به جرئت بتوان گفت که درصد بالایی از افراد جامعه، تنها عسل طبیعی را جز تنها فرآورده ی زنبورعسل دانسته اند و از خواص دیگر فرآورده های زنبورعسل، اطلاعات زیادی را نداشته اند.
امروزه جایگزین کردن عسل طبیعی با بسیاری از مواد مضر قندی و شکر در برنامه غذایی روزانه افراد، نقش مفیدی را در ارتقای سطح سلامت افراد جامعه داشته، اما دیگر فرآورده های زنبورعسل هم از خواصی مفید در درمان اکثر بیماری ها برخوردار بوده اند.

گرده گل عسل

یکی از ارزشمندترین مواد موجود در طبیعت که تنها زنبورهای عسل قادر به جمع آوری آن بوده، گرده گل می باشد که نقش یک منبع تغذیه عالی برای نوزادان زنبورعسل در کندو داشته و مصرف آن می تواند خواص مفیدی را برای انسان ها نیز داشته باشد.
گفتنی است که گرده گل، سرشار از انواع پروتئین ها، اسیدهای آمینه و مواد آلی بوده که مصرف خالص ترین نوع آن می تواند در درمان مشکلاتی چون، پروستات و ناتوانی های جنسی، موثر باشد.

ژل رویال عسل

از ژل رویال به عنوان غذای زنبور ملکه یاد شده که سرشار از انواع مواد معدنی و ویتامین ها بوده و مصرف آن می تواند خواصی چون، درمان سرطان، درمان ناتوانی جنسی، درمان مشکلات عصبی و آلزایمر و درمان کم خونی را به همراه داشته باشد.
شایان ذکر که ژل رویال به واسطه شرایط خاص نگهداری، در فریزر نگهداری شده و بهترین طریقه مصرف آن به صور زیر زبانی و آن هم با ترکیبی از عسل طبیعی بوده است.
از جمله دیگر فرآورده ها و محصولات طبیعی و گیاهی زنبورعسل، می توان به بره موم، موم و حتی زهر زنبورعسل اشاره داشت که هر یک، خواص و کاربردهای مفیدی را دارا بوده اند.
خوشبختانه با توجه به اهمیت اصل و غیرتقلبی بودن این محصولات جهت تأثیرگذاری مفید در سلامت انسان ها، امروزه شما می توانید ضمن مشاهد لیست قیمت ها در سال ۹۶، انواع این محصولات را با قیمت خوبی خریداری کنید و با مشاورین این مراکز اینترنتی، ارتباط هم داشته باشید.
منبع: بازار عسل ایران

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آقای شکوهی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123546225
تلفن دفتر تهران: 02175038533
تلفن کارخانه: 04533335655
پست الکترونیکی: info@roodinco.ir

مطلب پیشنهادی

پرفروش ترین محصولات زنبور عسل

آیا می دانید بیشترین سود حاصل از فروش زنبور عسل مربوط به تولیدات ثانویه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

اینستاگرام تلگرام